- OSRAM

Цена
€36 15 / 70 70 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 55 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1500 lm |
| Цветна температура (K) | 3200 K |
| Цокъл | H7 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 500 h |
| Тип монтаж | PX26d |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 64210NB200 H7 55W 12V PX26D DUOBOX Халогенна крушка за фарове
Подобрете видимостта на автомобила си с халогенната крушка OSRAM 64210NB200 H7. Двойният комплект DUOBOX осигурява ярка, надеждна светлина за по-безопасно нощно шофиране. Проектирана за лесен монтаж и дълъг живот.
Ключови Предимства
- Ярка бяла светлина — Подобрява видимостта на пътя за уверено шофиране.
- Устойчива конструкция — Издържа на вибрации и термичен шок.
- Лесен монтаж — Plug-and-play, директна замяна на старата ви H7 крушка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Халогенна |
| Цокъл | H7 (PX26D) |
| Мощност | 55 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цвят на светлината | Бяла (около 3200 K) |
| Светлинен поток | 1500 lm |
| Живот | 500 h |
| ECE одобрение | Да (E-mark) |
Какво има в кутията
- 1 x DUOBOX (2 крушки) OSRAM H7 55W
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




